O nás
Proč byste měli zavítat právě k nám?

LAHOFER

Podařila se nám spolupráce s vynikajícím a výjimečným vinařstvím. LAHOFER.

V úvodu aktuální nabídka, v omezeném množství.

Možnost zprostředkování odběru většího množství, vámi vybraného, vína.

Uspořádejte si u nás vlastní akci

O vše se postaráme. 

Grilování selete, kuřat, býka třeba s Železnohorským ležákem ze Žlebských Chvalovic nebo soukromá burger akce? Vše na vašem výběru. 

Dokonalá kombinace chutí

Šťavnatý, kořeněný, bohatě obložený. Takový má být pravý burger! Protože v této podobě chutná stejně jako v americkém bistru. Přesně takové receptury a spoustu dalších variací najdete v našem bistru. Zkrátka nepřijdou ani vegetariáni nebo lidé citliví na lepek.

K&K American bistro

K&K American bistro je projekt snu, který se z pouhého nápadu stal skutečností. Vařit z poctivých, čerstvých, zdravých surovin výhradně od českých dodavatelů.  Dát možnost lidem s alergií na lepek objednat si spolu s kamarády vynikající burger a skvěle si pochutnat.

Jsme stylové bistro, kde zapomenete na všední život. S možností pohodlného parkování přímo před bistrem a prostor i pro nákladní automobily.

U nás se můžete zakousnout do šťavnatého burgeru nebo si jen vychutnat šálek vynikající kávy a zakončit desertem v podobě zmrzliny nejvyšší kvality. Posedět si u čepovaného piva mezi spoustou stylových doplňků.

Můžete se usadit na oplocené zahrádce s dětským hřištěm, kde  vám ratolesti neutečou, a v klidu si popovídat. 

Těšíme se na vaši návštěvu, tak neseďte doma a přijďte vdechnout malý kus Ameriky do našeno bistra.